Práce ze ZUŠky

27. června 2018 v 13:19 | Ája |  Naše tvorba
Bude to už skoro týden, co mi skončila ZUŠka. Dneska musím ještě pro vysvědčení a na kytaru, tak jsem se konečně rozhoupala k napsání tohoto článku. Brzy možná přibude i report z koncertu :D. Obrázky nejsou dokonalé, ale vypovídají něco o mém stylu, což má podle mě větší cenu.


S tímto obrázkem můj rok začal. Je vcelku smutné, že se mi povedl snad nejlépe. Naživo je o dost hezčí, ale foťák silně zkresluje barvy.


Ti z vás, kteří mají lepší zrak, si můžou všimnout, že na tom papíru ve stínu je i obrázek muže. Silně androgynního muže. Měli jsme si dělat návrhy na plátna, které byly zase na výstavu a já nakonec skončila u Bowieho. Ještě před ním jsem pracovala na Brianu Sladeovi, ten však neprošel. Prý byl nahý. Tse, měl kalhoty a nebyly mu vidět bradavky, za mě se to počítá jako oblečený. Ze stejného důvodu neprošel ani návrh tohoto krasavce, takže jsem nakonec malovala pražskou impresy.


Druhý obrázek roku 2017. Zadání znělo ,květiny´ a jelikož kaktus se prý nepočítá, dopadlo to takhle. Tehdy jsem na to byla hrdá, teď je to pro mě jen příjemné překvapení. Přece jen jsem se o něco posunula! :D


Možná se divíte, proč sem dávám i tohle. Pořádně jsem se u toho nesnažila a chtěla se jen vyblbnout, přesto to musím přidat. Jednak protože miluju Chevy, jednak kvůli skrytému Destielu a pak kvůli těm barvám. Ty jsou fakt skvělé, pokud se můžu pochválit, ale foťák jim nepřál, takže jsou dost ztlumené. Navíc je to focené ze špatného úhlu.


S tímhle jsem začala, došlo mi, že u tak půdobím dost lesbicky a zase jsem toho nechala. Tím pádem je toto dost nenápadné Stucky (na těch rysech jsem chtěla zapracovat) navždy nedokončené. Dost mě štve ta ruka, ale co se dá dělat. Kdybych to dodělala, snad by to bylo i pěkné.

A teď jeden dost osobní.
Lucko, jsi fakt bezva je mi líto, že už se nejspíš neuvidíme. Tohle jsem nakreslila hned ten pátek, co jsme se rozloučily u filmu, který bys nejspíš neschválila :D. Je to trochu divné, realitě jsem u něj dala sbohem. Přesto... snad se ti bude líbit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 27. června 2018 v 13:48 | Reagovat

Krásné kresby. Nejvíce se mi líbí ta růžička. :)

2 Ája Ája | 29. června 2018 v 4:23 | Reagovat

[1]: Díky :). Na té růži jsen pracovala asi čtyři hodiny, což není moc, tak se mi zdá trochu odfláklá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama