Kéž by

25. února 2018 v 8:34 | Ája |  Ostatní
Spoustu z nás mírně vykolejilo zjištění že nastupujeme proti Rusům. Co mírně, ve většině škol tomu zápasu obětovali alespoň jednu hodinu. (Je celkem adrenalin sledovat komentář a u toho se snažit dávat pozor v češtině.) I přes to, že nás nakonec porazili, to mělo příznivý dopad. Dokonce i největší odpůrce sportu musí uznat, že to Čechy semklo jako málo co. Co jsem tak pozorovala, nebo zažila, díky tématu hokeje vznikla spousta nepravděpodobných vazeb, až to člvěka zahřálo.
Jakkoliv se to zdá nepravděpodobné, Němci se skutečně probojovali do finále. Samozřejmě, že to nebylo jen tak a mně nezbylo, než ostatní přesvědčovat, že to skutečně nejsou fašisti a že si zasloužili postup. (Kupodivu tomu doteď nevěří.) Mezi tím jsem jim začala fandit. To víte, jsem soutěživá a nejspíš bych fandila každému, kdo by nastoupil proti Rusům, ale to řešit nemusíme :D.
Z toho důvodu mě dokonale probudila věta, pronesena ve vedlejším pokoji, že Německo vítězí. Nakonec se ukázalo, že jenom dali gól. Alepoň, že za to ten zápas stál.
Jistě, nakonec prohráli, ale člověk z toho má takový zláštní pocit. Nakonec, nejde jen o slávu a o favority, ale i o to, kdo se snaží a kdo má dobrou techniku.
Za tuto radost nejpíš může fakt, že jsem nespala déle, než pět hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama