Říjen 2017

O rok blíž důchodu

22. října 2017 v 4:42 | Ája |  O nás
Dnes, 22. 10., slaví narozeniny největší chyba anglické literatury. Milujeme tě, Bosie.
No, jen tak mimochodem i já a Denda.
Každou chvíli lituji, že už mi není šest, kdy jsem na narozeniny vstávala v devět, nadšeně se vyřítila z postele a trhala balíci papír, rychlostí tlusťochu co po třech dnech jí.
Teď je to spíš tak, že vstanu ve čtyři, vezmu si mobil a jdu rozsévat cynismus, zatímco doufám, že se na oslavě nebudu zase muset schovávat za kabáty.
Je mi blbě a bolí mě hlava, tak tady to sebelitování utnu.
Užívejte mládí, děcka.

A...

17. října 2017 v 17:04 | Denda |  Ostatní
Asi jste si všimli, že to tady flákáme, počítač lekl a tak není vůle psát. Brzo ale bude v pohodě, tak se možná dočkáte větší aktivity :D.

I Vidle slaví

16. října 2017 v 18:56 | Ája |  Ostatní
Dnes slaví největší britský spisovatel, týpek, který byl cynik dřív, než to bylo cool a jehož jméno se dá krásně konit. Přesně tak děcka, Wilde slaví jen o týden dřív než Bosie. Náhoda?
Lidé si o něm myslí různé věci, pokud ho teda znají a většina studentů z minulého desetiletí si prošla jeho obdobím. Dokonce na něj vznikají fanfikce v češtině.
(Měl tam být odkaz na Krásného prevíta, ale přes mobil to nejde připnout. Strýček Google pomůže.)
Hodně štěstí, Oscare, byl jsi skvělý. Teda, před svým náboženským obdobím. To politické se dalo přežít.
Nic tak nezkazí umění jako církev, politika nebo známka oduševnění.
Tohle přání je ti asi jedno, protože jestli fakt existuje nějaké nebe, ty se jistě vaříš v pekle a tam wi-fi není.

So Social

15. října 2017 v 18:37 | Ája |  Ostatní
Je ironie, když má asociál jako já obsesi na hru So Social.
Aneb jo, další z mých nemožných problémů :D .

Facebook

15. října 2017 v 7:50 | Denda |  Ostatní
Ten boží pocit, když vám hezký kluk dá svůj pravý FB? 😂

Dovolená

9. října 2017 v 7:26 | Denda |  Zážitky
Tak nám klekl počítač a idol challenge mě přestala bavit. Tak alespoň článek z dovolené...

Jak u nás býva zvykem, na sraz jsme dojeli s malým zpožděním, ale nikomu (Tetě, která jela v autě s náma až k cukrárně, ve které jsme měli sraz s ostatníma) to nevadilo. Stejně jsme tam nakonec byli dřív jak ostatní( Jeli s náma strejda, Roman a Danek o kterých už jsem psala v článku o vodě, jejich sestra Reňa a bratr Radeček). Netuším jak se mu to povedlo, ale taťkovi odpadl zákusem dva metry od něho, tak jsme radši jeli. Cesta byla dlouhá, ale když jsme konečně dojeli, stálo to za to. Obrovské koupaliště, ještě vězší tobogány a tuna lidí. Po obědě jsme šli do vody, byla ale temální, takže o schlazení se mluvit nedá. Kolem páté jsme se šli projít po areálu. Prodávali tam brazilské vafle, tak jsem si jednu koupila, abych zjistila co to je. Zklamání se dostavilo téměř okamžitě, bylo to trochu těsta na špejli za jedno euro, lidi to kupodivu kupovalu jako diví. Ten den jsem holubovi od kukuřice ještě nevěnovala takovou pozornost.
Druhý den jsme se byli prohít do maďarského města Estegzom( Nebo jak se to píše :D). Šli jsme se podívat na nějakou obrovskou katedrálu. S taťkou jsem šla až nahoru a můžu vám říct, že na moje kolena to byla fakt makačka, nahoru jsme šli snad hodinu a dolů to bylo ještě horší, ale ten výhled stál za to.
Třetí den jsme nikam nešli, ale já s Dankej jsme si zaplatili tobogány. Hned ze startu jsme šli na takovou obrovskou rampu (Jednou sem na ní byla i v ČR, super zážitek :D). První sjezd byl nejhorší, protože absolutně netušíte, co vás čeká, dokud neuvidíte ten strmý sešup pěkně zblízka, ale jasně, že jsme na to šli ještě desetkrát :D. Ostatní tobogány taky byli dobré, ale hned po rampě byla nejlepší duhová klouzačka, hlavně, když jste to sjeli jak tučňák hlavou dolů a po břiše a podařilo se vám u toho nikoho nezabít :D. Třetí den jsme jeli do Budapešti. Krásné město, milion obchodů a žlutých aut, ale chodit celý den pod sluncem ve 40. stupních není idealní a pak vás výklad o historii přestane brzo bavit.
Čtvrtý den jame zase nic nedělali a šli na tobogány. Upřímně si nějak nemů rozpomenout, co jsme dělali zbylé tři dny, co si ale pamatuju je naše obvyklá každodenní procházka kolem celého areálu. Já, Danek, Àja, Roman a občas i Reňa jsme každý den kolem půl deváté šli prvně na kolotoč, ale po čtvrt hodině nám všem stejně všem bylo blbě, tak jsme to vzali kolem většinou už pozavíraných restaurací. Každý večer tam hràla živá hudba, což znamenalo, že chlap tak 55+ hrál na klávesy nějaké disco hity. Procházka pokračovala kolem automatů, na které jsme se jeden den fakt dostali. Zahrála jsem si závodní simulátor, srazila pár palem a vybpurala, tak jsme šli k dalšímu, což byl taneční simulátor a přesto, že jsem na tancování marná, jsem porazila Danka!Dvakrát! Pak jsme dvakrát hodili peníze do toho, jak to tam hodíte a možná vám vypadnou mince, no, nevypadli. Dodělala jsem Dankovi záda když chtěl, ať na něm zkusím nějaké judo chvaty. Dovolenou bych zhodnotila jako jednu z nejlepších, ne které jsem kdy byla {^·^}

Idol at the radio show

1. října 2017 v 9:50 | Denda |  Challenge