Červen 2017

Brian Jones

30. června 2017 v 15:53 | Ája |  Fandomy
,,No, a podle účesu Briana Jonese ( a jeho přítomnosti) usuzuji, že je fotka z šedesátého sedmého," řekla jsem, sledujíc knihu již několik měsíců vystavenou na náměstí. Po půlhodinové přednášce o Stounech jsem musela popadnout dech, takže babička měla prostor k poznámkám.
,,No, to je hezké, který z nich je Brian Jones?" zeptala se a prohlížela si pětici kluků na obalu.
V té chvíli mi došlo, že je se mnou, nebo s mou hudbou něco v nepořádku.

Celkově mám na Briana štěstí. Při prohlížení facebooku jsem narazila na fotku všech Bowieho účesů. Na jednom měl sestřih jako již zmíněný blonďák. Ta samá myšlenka byla v komentářích pod příspěvkem, jen ve Španělštině.

Dnes to moc vtipné není, ale co chcete od holky co sedí první den prázdnin sama u televize? :D

Voda

27. června 2017 v 15:42 | Denda |  Ostatní
Ano-Jedu na vodu
A ano-Budu muset vstávat ve čtyři ráno, abych mohla dvě hodiny autem
A ano-Po dvou hodinách autem pojedu sedm hodin vlakem
A ano-Budu mezi milionem cizích lidí
A ano-Kromě mě tam bude jen jedna holka
A ano-Té holce je šest
A ano-Budu se stravovat Kofolou, hranolkami a čínskou polívkou
A ano-Budu tvávit půl dne na rozpálené lodi uprostřed Vltavy
A ano-Budu spálená a úpln rudá
A ano-Žádná civilizace
A ano-Přesto se tam těším :D

Anime

24. června 2017 v 14:54 | Denda
Ten pocit, když jste na anime uížděli už ve školce(Začalo to pokemony, pak červánek, jewelpet, král dinosaurů, Naruto, digimon, bakugan...).
A zůstali mi to :D

Skříňka

21. června 2017 v 7:00 | Denda |  Ostatní
Ten pocit, když příjdete ze školního hřiště a jdete se se přezouut do bačkor. Odemknete skříňku, zamknete skříňku a za hodinu a půl vám dode, že jste se nepřezuli :D.

Trampolína

20. června 2017 v 7:17 | Denda
Ten pocit, když v zemi jsou vedle sebe tři trampolíny, venku poprchává a vy s bratrancem jste lama. Snažíte se přeskočit z jedné hned na třetí trampolínu a sletíte poprvé-zelené koleno, podruhé- žluté lýtka, potřetí- hnědé stehná a počtvrté už jste úplně promočení :D

Nekonvenční postava

17. června 2017 v 7:50 | Ája |  Ostatní
Víte, co to znamená mít nekonvenční postavu? Když vám kalhoty přes zadek visí a přes zadek škrtí q_q .

Voices

13. června 2017 v 5:59 | Ája |  Překlady
Originál- http://www.creepypasta.com/voices/

Nikdy jsi neměl rád ticho. Odjakživa. Zpočátku sis myslel, že je to jen něco, čeho se bojíš. Bezdůvodně. Ale jak jsi rostl, uvědomil sis, že to má důvod. Vždycky to mělo důvod.
Vždycky jsi spals tím, že tvůj stropní ventilátor běží. Nezáleželo na tom, jaká zima byla. Měl bys vzít extra přikrývky, třeseš se, ale nikdy bys neměl vypínat tu skřípavou věc. Protože moc dobře víš, jaký máš z ticha strach.
Protože jsi věděl, že jakmile bude ticho, uslyšíš je.
Z počátku to byli jen mizivé zvuky. Měl jsi je ignorovat. Ale pak ti to došlo, že to zní, jako by někdo něco šeptal. Tobě. Zabralo ti čas rozluštit to. Konečně´s to zvládl. Nikdy na to nezpomeneš.
Vyprávěli ti o Podstvětí. Pekle. Místě, na které jdeme po smrti všichni. Není žádné nebe. Je to jenom peklo. Vyprávěli ti o tamních kreaturách, jak každé monstrum, kterého ses kdy obával, bylo skutečné. Vyprávěli ti o příšerných věcech.
Řekli ti, jak se duše tvého dědy se blíží. K peklu. Ke smrti.
Vzpomněl sis na to druhý den na pohřbu svého dědy, třesoucí se spíše strachem, než smutkem.
Byli skuteční. Byla to pravda.
Od té doby jsi nedovolil, aby tě ve spánku obklopilo ticho. Bál ses, co bys slyšel tentokrát. Věci, o kterých ti vyprávěli, tě stále strašily v nočních můrách.
Nikdy jsi nespal v úplně tmě.
Protože to bys je mohl vidět.

The absence of conflict

9. června 2017 v 6:33 | Ája |  Překlady
Originál- http://www.creepypasta.com/absence-conflict/

Učitelka prošla přes přední část učebny a podívala se na jejich třídu. "A tak, s vymyšlením Pátého koncilu svět konečně obklopil smutečný mír," řekla s klidným úsměvem . "Po sto let jsme žili bez konfliktů. Sen o celosvětovém míru, o který se tolik lidí pokoušelo, byl naším."
Mladý muž v první řadě se zamračil a zvedl ruku. "Mohla byste skutečně definovat mír bez problémů?" zeptal se. "Když lidé nesmí nesouhlasit, bývají neklidní. Žijí v neustálém strachu."
Vztyčila hlavu a přivřela oči. "Takže, ty se mnou nesouhlasíš?"
Mladý muž automaticky přikývl. "Ano," řekl a v té chví chvíli se jeho oči rozšířily. "Myslel jsem ne, já-" Žíly v krku se mu zřejmě vyklenuly a kroutily se, když mu jeho dlaně obtočily krk. Chvíli prskal, a poté spadl na svůj stůl.
Učitelka vděčně pohlédla na třídní monitor a vytáhla své tělo z křesla. "Verze 5 je desekrát rychleší než verze 4, což je skutečně klíčové," pokračovala. Kousek od dveř se ozval výkřik, ale nikdo mu nevěnoval pozornost. Pracovníci by měli všechno uklidit před zvoněním. Mír pak vládl nad učebnou.

Wilde 01

5. června 2017 v 18:20 | Ája |  Ostatní
......
Myslela jsem, že tohle je už za mnou.
Tolik k mému aktualnímu duševnímu stavu.