Duben 2017

He Is Free

27. dubna 2017 v 6:45 | Ája |  Překlady

Prosím, dbejte na mé varování. Už ho nemůžeme držet. Teď je tam venku.
Co chce? Jednoduchá otázka, s dlouhou a složitou odpovědí. Lepší otázka je, co chce po tobě?Chce tvůj strach. Je mu jedno, jak ho dostane. Dělal lidem tak hrozné věci...
Přál bych si, abych ti mohl říct jak vypadá, nebo jaké má jméno, ale pravda je, že může vypadat jako cokoliv bude chtít, a jméno nemá. Nepotřebuje ho. Číkáme mu Cribbos.
Můžu ti říct; preferuje bezhmotou formu. Obyčejně stín nebo mlha, černá, nebo šedá. Jeho oči jsou vždycky zlaté. NEDÍVEJ SE MU DO NICH. Pokud to uděláte, dobře, sotva přežijete.
Existuje pouze jeden způsob, jak se bránit. Být úplně nebojácný. Ale vím, to je pro tvůj druh nemožné. Musíte se bát smrti, šílenství, ztráty vašich blízkých. Nemohu vás o to prosit.

Omlouvám se. Už ho nemůžeme držet. Selhali jsme. Já selhal. Vrátil se.


Sinister 2

26. dubna 2017 v 0:11 | Denda |  Recenze
Pusťte mi ty filmy! Zastavte ty filmy! Ach ne, bratr viděl filmy! Ach, on jeden dokonce natočil! Tak to musíme odjet s cizím chlapem, který se po deseti minutách líbá s naší matkou!
Takhle by se dal popsat film sinister 2 :D
Výsledek obrázku pro sinister 2

Hnědé na duhu a zpět

24. dubna 2017 v 16:37 | Ája |  O nás
Celá vyklepaná jsem přišla do školy, připravená snad na všechno. Den začal dobře, kámošky mi vlasy chválily. Učitelka si na ně sáhla s tím že jsou barevné. Pár holek z osmičky řeklo fujky, nějaký krypl mi nasadil při procházení kšiltovku a ozvalo se i několik kritických hlasů. Pak nás pustili do třídy a mi se mohli vydat na první hodinu. To bylo ještě dobré, i když mě štvalo, jak si lidi šeptají a ohlíží se u toho. Pak si z ze mě třídní kreténi začali dělat srandu, jeden z nich si v hlavě dokonce otevřel archiv všech mých trapasů. A bylo vymalováno. Připadala jsem si jako v ZOO, jen mi lidé za pohledy nic neplatili.
Velmi málo lidí to ví, ale přese všechnojsem docela citlivá, dalo by se říct, že 90% času chci být až neviditelná. No, a najednou tohle. Ozvala se spousta hejtů. Normálně bych se nenechala semlít středním proudem,ale tohle bylo moc. Pak jsem šla ze školy a lidi zase šeptali, i učitel měl pár poznámek. ( Málo známý fakt- při přílišné pozornosti mívám cosi jako panický záchvat.)
Nikdy, ani na Velikonoce jsem se necítila takhle ponížená. Tak teďa sedím u notebooku, schne mi hnědá barva navlasech a modlím se, aby se zrovna z nebe nedívá nikdo dobrý, protože by mnou nejspíš pohrdali. Jen se do mě pusťte, než se mamka vrátí z práce a začne kázat.

ŽíněnkA

24. dubna 2017 v 1:23 | Denda |  Ostatní
K: ,,Zase?"
D: *úsměv typu jak zase* ,,Holky mají přednost."
K: *Neví co říct* ,,Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí." *Řekne, nahodí žíněnku a odejde*
Jsem prostě často v nesprávném čase na nesprávném místě. Ono Kredenc je vždycky u toho, jak se rvu se žíněnku dopředu a vždycky je zrovna přede mnou a tohle je jeden z našich ,,četných" rozhovorů. 😁
Poznàmka: Já bych rozhovory sepisovat nemohla, dopadlo by to takhle :D

Jak jsem si barvila vlasy

23. dubna 2017 v 6:09 | Ája |  O nás
Už Kurtví jak dlouho mamku prosím, aby mě nechala obarvit si hlavu. Vždycky našla nějaký problém, typu jsi moc mladá, není kde, ... . Nakonec jsem si udělala blond melír a dělala si prožky vším, co barvilo.
Nedávno jsem se ovšem propašovala na oslavu. (Tak začal a snad i skočnil můj společenský život.) A oslavenkyně měla starší sestru, která nejenže byla ochotná půjčit knihu o Mansonovi, ona se dokonce učí na kadeřnici. A je ochotná barvit zdarma. Tak začalo několik týdnů pochybností, které vyvrcholily tím,že naši museli podepsat lístek s nápisem ,Můžu si obarvit hlavu´.
Nakonec to dobře dopadlo, jen jsem přinesla trochu málo, tak byla k původní modré a fialové přimícháná růžová a šedá navíc jde trochu vidět i základní hnědá ( bylajsem bruneta) a odbarvená blond. Vypadá to ovšem skvěle! Všem se to líbí a lidi ve škole se těší, jak to uvidí. Pokud to neodstartuje vlnu šikany, budou ty vlasy dokonalé. (Jen šíleně nefotogenické.)

Smích

23. dubna 2017 v 2:59 | Denda |  Škola
Ten pocit, když jste o přestávce tak zblblí, že místo abyste se normàlně zasmáli řeknete (neúmyslně) prostě smích :D

Sýr

22. dubna 2017 v 21:03 | Denda |  Ostatní
Ten pocit, když si děláte večeři a v jedné ruce držíte sýr a v druhé struhadlo. Házíte struhadlo do dřezu a už se chystáte odejít, když v tom vám dojde, že sýr jste náhodou taky hodili do dřezu plného vody :D
*Promiňte že dlouho nic nevyšlo, já vždycky zapomenu :D

Velká naděje

11. dubna 2017 v 15:54 | Denda |  Ostatní
Ten pocit, když má váš spolužák mluvit o knížce, kterou si koupil(Líbil se mu obal, tak si ji vzal) a on si vybere Velkou naději. Po přečtení zadní strany všem dojde, že se nejedná o žádné sci-fi, ale o jakousi bibli pro adventisty sedmého dne :D

Mobil

9. dubna 2017 v 12:14 | Ája |  Ostatní
Když necháte malou holku projíždět vám mobil, ona najede do galerie a po chvíli se poněkud zvláštním způsobem zeptá,,To jsou dva chlapi?"

Zavři oči, padá hvězda

8. dubna 2017 v 6:07 | Ája |  Ostatní
,,Zavři oči, padá hvězda," říká se snad ve všech ,romantických´ filmech.
Jenže někdy to prostě nejde.
Není to tak dlouho co jsme měli možnost ,oslavit´ výroči smti jistého zpěváka a při té přiležitosti mi něco došlo. - Hvězdy nepadají, hvězdy spíše vymírají. Dejte na mě, člověka který sází na úmrtí a věřte, že touhle rychlostí do roku 2020 budeme s živými legendami ještě v mínusu.

S trochu špatnou náladou Ája :D

10 Tipů jak přežít v hororu

2. dubna 2017 v 7:35 | Ája |  Fandomy
Už dlouho tu nebyl delší článek, tak jsem se rozhodla napsat tuhle blbost :D . Lepší brát s nadsázkou, myslím, že kdyby se z někoho vážně stala hlavní postava takovéhohle , hororu ´, sotva by zachoval chladnou hlavu a zkoušel si to vybavit tyhle rady.

1. Slyšíte-li v noci nějaké divné zvuky z vedlejšího pokoje, nechoďte tam.
Možná je těžké tomu uvěřit, ale pravděpodobnost že se jedná o známého který k vám přišel na noční návštěvu je vážně malá.
2. Pokud vám někdo říká, že v domě do kterého se chcete stěhovat straší, nebo že je prokletý věřte mu.
Sehnat nový dům nebude nejjednodušší, ale je to stále lepší představa než aby podle vaší smrti natočili film. Asi by se hodilo dodat, že jste už možná taky prokletí a vaše nejlepší šance spočívá v tom, že barák vypálíte. Dá se to brát jako sebeobrana.
3. Až vám vaše dítě řekne, že je u něj v pokoji duch, nesmějte se a nechte ho spát u sebe.
Zamezíte tím velkému neštěstí. Kdyby jste děcko nechali sami, mohlo by se naštvat a všechny vás zabít.
4. Nechoďte tam, je to zakázné kupodivu znamená Nechoďte tam, je to zakázané.
Je jedno, kolikrát jste na tom místě už byli. Pokud tam půjdete teď, i přes tuhle radu, nejspíš zemřete nebo se vážně zraníte.
5. Nikdy neříkejte věty typu ,,Je to jen pohádka" .
Zabije vás to první.
6. Radši nebuďte blondýny, černoši, domácí nebo nejlepší přítel hlavního hrdiny.
Jdete na řadu hned před 5. tým případem.
7. Ve chvíli, kdy ste ve fázi útěku myslete jen na sebe.
Šance, že vám ten hajzl kterého zachráníte podkopne nohy je velká, navíc i kdyby se vám ho povedlo zachránit, nejspíš stejně brzy zemře. Tak to chodí v téhle jungli.
8. Pokud jste těhotná, nejspíš přežijete, ale vaše dítě bude prokleté.
9. Nikdy něvěřte starým babičkám.
Většinou jen pomáhají záporákům a vám dávají blbé rady. Pokud se dostanete do fáze, ve které maté minimálně dva mrtvé parťáky, nevěřte nikomu.
10. Buďte staří a v Evropě.
Kurtvíproč, děsivé věci se nejčastěji dějí teenagerům v Americe. Stejně tak UFO nejčastěji přilétá a osidluje USA.

AA...

1. dubna 2017 v 12:41 | Denda |  Ostatní
Ten nepříjemný pocit, když vás konečně napadne smysluplnýa dlouhý článek a než ho můžete zapsat, tak ho zapomenete :D