Kterak jsem chtěla slavit

8. ledna 2017 v 17:35 | Ája |  Zážitky
Dnes, 8.1. slaví narozeniny jistá osoba. Bylo těžké určit, jestli to je žena, nebo muž. Pak se ukázalo že je to chlap. (Ne, já to nejsem. ) Je to David Bowie. No, jelikož je to moje osudová láska a tokové blbosti, tak jsem to chtěla oslavit, ale hádejte co? Za 1) je neděle, takže nemůžu jít do škola a nechat spolužáky přemýšlet co má znamenat ten blesk na mém ksichtě, 2) všechny kámošky někam jeli, 3) objevili se tu nějací divní lidi. Až po chvíli mi došlo, že to jsou mí příbuzní z daleka.
Oni nejen, že mi narušili barvení vlasů, ale kvůli nim němůžu ležet na gauči a sledovat na retru jeho rentgen. No, alespoň nenarušili Sherlocka.
Denda je na turnaji v Polsku. Ona to s dětmi vždycky uměla. Nebo Valča. Ona je...nó ráda si s kidy hraje. Ne, ony si museli odjet za Felixem a mě nechat na pospas. No, alespoň je tu i Matěj. Až teď mi došlo, že neumím rozlišovat malé kluky. ( Chyba není ve mě, to oni vypadají stejně.)
Pravděpodobně mě budou ještě půl roku raždit sousedi pohledem, je tu šílený hluk, morče má už teď trauma na celý život, ale snad se to obejde bez ztrát na životech. ( Zatím se zdá, že zítra budu ve zprávách, tešte se.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama