Náš ,Skvělý´ rozvrh

6. září 2016 v 20:29 | Ája |  Škola
My sedmáci jsme schytali opravdu kvalitní rozvrh.

Pondělí

Hned první hodinu, prvního dne v týdnu máme tělocvik. To by nebylo tak strašné, kdybychom neměli třídu v nejvyšším patře a tělocvičnu dole. Tak se stalo, že jsem hned první pořádný den školy začala tu budovu nenávidět :D.
Následují matematika a Český jazyk, k těm se vyjádřím později. Abych nezapomněla na přírodopis, který je taky fajn, pokud ovšem jednou v životě neprojevíte nějaké emoce a nenaštvete tím učitele ( ehm...) Člověk a Svět práce, čili pěstitelky a dílny ( co je to za nápad dávat vyhulům našeho formátu ostré pili?). A samozřejmě Hetal- vlastně zeměpis. No nic, pro Hetalisty super hodina ( když učitel řekne Německo a hned po něm Itálii... Aww)

Úterý

Ještě vymakanější je však úterý, kdy začínáme angličtinou. To by šlo vydržet, i když je na opačném pavilonu, ovšem kdyby hned po ní nenásledovala němčina ( v Dendině případě Ruština). No co, řeknete si, tak hrozné to být nemůže. Dokud nezjistíte třetí předmět- češtinu. Už teď se mi stýská po býválé češtinářce. Pak je matika, což je pro nás z Áčka v podstatě volná hodina.
Prostě teacher- no respect. Je to vážně milá matikářka, takže je mi jí líto. Koho mi ale líto není je fyzikářka, kterou máme na čtvrtou hodinu. Panují legendy že už má být dva roky v důchodu. Někteří tvrdí, že je jí teprve 48- kdo ji ale viděl, neuvěří. Viz doložené foto. Díky bohu za dvouhodinovku výtvarky.

Středa

Další den začíná, jak jinak než tělocvikem. ( Mám teorii že nám dali tělák vždy na první hodinu záměrně- třída plná antikristů+ tělocvik= třída antikristů bez energie k otravování.)
Pak následuje matika. Možná letos budeme trochu tišší. Ale spíš ne. A potom *fanfááááry* dějepis!:D Jinými slovy předmět, kteří ostatní nesnáší, ale já ho miluju. Hned po češtině, u které na 100% umřete nudou následuje Ekologické praktikum ( neptejte se mě, o co jde) a výchova zdraví ( z té propadnu).

Čtvrtek

Čtvrtek začíná fyzikou, takže nehrozí že se ráno ještě neprospíte. Pokud vám ovšem nepřivodí šok pomožky v sandálech naší učitelky. Hned po ní němčina ( zvláštní, že téměř všichni si hned zapamatovali, jak se řekne zatáčka). Po ní je angličtina, takže mám tušení že v ní budu odpovídat německy. Potě samozřejmě čeština, naštěstí naposledy v týdnu. Matika, takže anarchie a pak opět Zemák. Myslím, že letos bude fakt zajímavý.

Pátek

V pátek se začíná matikou, což je příjemné, díky milému přístupu učitelky. ( V pátek už se každý smíří se svým osudem.) Přirodopis je v pohodě, zvlášť ta zoologická část. To hudebka je něco horšího. Minulý rok jsem měli na hudebku fakt psychopatku, která nás nutila tančit. A to hodně retardovaně. Nejlepší je ovšem dějepis, a neříkám to jenom proto že jsem v něm nejlepší, nebo proto že hetalia. K Angličtině a občanské výchově se myslím vyjadřovat nemusím. Řekněme jen, že většina testů v nich jde dát randomem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama