Historie

9. září 2016 v 7:31 | Denda |  O nás
Ahoj ^^, dneska tady mám článek o začátcích lamateamu, legendárních hláškách, plánech do budoucna a takových věcech. Taksnad se v tom bude dát vyznat tak hurá do čtení...
HISTORIE
Historie lamateamu sahá až po začátek tohohle roku :D. Známe se už od mala, protože jsme (vzdálené) sestřenice, ale když Valča někde sehnala naše číslo, hned jsme se začali scházet.
(Lamy už od mala)
Já jsem u první schůzky nebyla, protože jsem byla venku s jinou kámoškou a potom jsem musela jít domů hlídat malou sestřenici(blb...teda moje milovaná sestřička nezvedala mobil a tak jsem ji musela hlídat sama), jenže předtím mi stejně spadli dveře na nohu a palec se mi skoro nevešel do bot, tak bych toho stejně už moc nenachodila.
Začali jsme se scházet každé úterý tam kde obvykle(Valča ale začala chodit pozdě, takže teď bývá tam kde obvykle před jejím barákem), ale to nám přestávalo stačit a pak to přišlo! Animefest! Já ani Valča jsem bohužel nejela, protože už jsem jela na lyžák(ona to pro mě v podstatě byla taková drahá procházka, protože mě a další dva lidi nenechávali sjíždět až do konce, protože jsme jezdili trochu pomaleji no). Já a Valča jsme teda jeli na pálení čarodějnic. Největší sranda byla, jak jsme čekali v řadě na hranolky a já jsem zkoušela svůj baličský kukuč(kdyby jste to viděli pochopíte) na o pár měsíců staršího bratrance. Naštěstí to nefungovalo(kdo by to byl řekl), ale byla sranda. Asi v šest přijela Ája z animefestu a rozdala nám dárečky (*-*). Já jsem dostala neko ouška a Valča pásku přes oko, ale byl zatím nejslabší ročník(čarodějek).
Hned v něděli potom jsme šli ven ukázat se v pásce a neko ouškách (překvapivě Ája vypadala nejnormálněji s tou mašlí). Prošli jsme se do tesca koupit pití a já jsem celou dobu cinkala ouškama, na kterých je přidělan rolnička a pořád dokola jsem opakovala cank cank (jako Paula z kuroshitsuji)a o chvíli později začala jedna z nás říkat něco o wish(jako bratr Izumiho z love stage). Chvíle ticha a najednou vznikla naše první hráška (kdo jiný než já by mohl vymyslet něco tak nápaditého? XD)! A jaká je vaše životní teorie? Cank cank a proč cank cank? Protože wish a proč wish? Protože cank cank...a takhle pořád dokola. Tak šel náš lamičský život dál.
Jednoho dne jsme se bavili o tom, jestli jsme uke nebo seme(znáte to, prostě yaoistky). 2\3 lamateamu jsou ukeidní, a tak vznikla naše nová hláška ,,Uke for men"....Čas rychle utíkal a lamateam začal být ještě retardovanější. Jednou jsme seděli před nákupákem a bavili jsme se a najednou jsme se dostali nějak k tomu, že Ája a Valča jsou shinigami, protože sedí nahoře, ale já jsem shinigami být nemohla, protože jsem seděla dole. Tak co jsem teda měla být? Bingo! Budu frutigami! Holky chytli jakýsi záchvat(smíchu) a jedna z nich se mě zeptala ,,A co jako děláš? Přicházíš pro ovoce když nastane jeho čas?" a co jiného jsem měla odpovědět než ,,Jo jasně" a tak vznikl nový druh smrtek a super hláška.
A najednou léto, čas na to lamit od rána do večera. První dva týdny prázdnin jsem pořád mluvila o tom jak se těším na tábor a prohlížela jsem si fotky z minulích táborů a jednou jsem je ukázala Valče a najednou se zeptala ,,A kdo je ten hezký blonďák tady?" a ukázala na *i****. Mi jsme jí to řekli a už to jelo.
(My na příměsťáku)
Valča začala *i****a stalkovat na instagramu, shání všechny jeho možné fotky a už máme i vymyšlenou jejich romantickou budoucnost :D *i**** se dívá do dálky a Valča se dívá na něho a najednou se on koukne na ní a ona, celá rudá, pořád kouká na něj. On jde do stanu a Ája mu jde říct, že Valča ho miluje. ,,Hej ty kryple, Valča tě miluje" řekne Ája trochu drsným způsobem a on ji na to odpoví ,,Kdo je Valča?" a Ája pohotově odpoví ,, Ta lama co na tebe furt čumí" a mezitím co Ája kecá s *i******em se denda pokusí ušetřit Valču ještě většímu trapasu a zkusí se jí odvést do stanu, ale Valča se naštve, odhodí Dendu a jde znásilnit *i****a *HAPPY END*
A myslím že už je asi zbytečné něco dopisovat, protože si asi domyslíte, o čem lama team je :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | 18. září 2016 v 18:45 | Reagovat

Hej,proč na fotce nejsem i já?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama